Největší setkání Mikulášů, čertů a andělů se blíží – v úterý 5. prosince ovládnou Staroměstské náměstí v Praze. Pekelná atmosféra s krásou andělských křídel čeká návštěvníky dvouhodinové show, která v centru dění propukne v 16 hodin. Děti čeká poutavé představení se spoustou pohádkových bytostí a chybět nebudou soutěže ani překvapení.

Mikulášská show Báry Ladrové přinese na Staroměstské náměstí zábavu i košíky plné dárků. Pořadem spolu s ní provede oživlý plyšák Čenda. „Na pódiu se objeví několik světelných andělů, kteří svým laskavým hlasem a pohledem uklidní všechny hodné děti, že se nemusí čertů bát, protože mají jejich ochranu, chybět nebude také vánoční skřítek, který přinese různé dobrůtky, o které mohou soutěžit. Čenda to pak ale přežene se zlobením a tím přivolá samotné peklo a objeví se i Lucifer. Spolu s dětmi společně čerty zaženeme,“ popisuje Bára Ladrová, autorka show. V programu se objeví také sněhulák v holčičí podobě, Sněhulinka, náměstí rozzáří Kometa, aby všem připomněla, že se blíží Vánoce a naučí děti hvězdný tanec.

Menší mikulášskou show je možné navštívit také na Václavském náměstí od 16.30 do 18 hodin. Na děti čeká program Andělské čertoviny, se kterým pomůže andílek a přijde i Mikuláš s čertem. Během odpoledne děti budou s organizátory kouzlit, tančit a získat mohou i zajímavé dárky.

Vzhledem k větší koncentraci lidí na Staroměstském náměstí 5. prosince doporučujeme, aby návštěvníci trhů zvážili účast nejmenších dětí, dětí v kočárcích i vozíčkářů.

Provozní doba prodejních stánků

Prodejní stánky s širokým produktovým sortimentem budou otevřené na obou náměstích každý den od 10 do 22 hodin.

Průběžné informace, novinky a aktuality o Vánočních trzích na Staroměstském
a Václavském náměstí jsou k dispozici na www.trhypraha.cz a facebookovém a instagramovém profilu.

Celou tiskovou zprávu naleznete zde.