Nabídka práce

Hledáme technického mága pro kouzelné trhy v srdci Prahy!

Máte rádi vůni svařáku, třpyt vánočních ozdob a veselou atmosféru trhů? Chcete být součástí týmu, který vytváří nezapomenutelné zážitky pro tisíce návštěvníků v centru Prahy? Pak hledáme právě vás!

Co vás čeká:

Budete kouzelníkem, který zajistí, aby trhy běžely jako po drátkách

Postavíte malé městečko plné stánků a postaráte se o jeho údržbu

Budete komunikovat s trhovci a řešit jejich potřeby

Postaráte se o čistotu a bezpečnost na trzích

Naučíte nové kolegy trhová kouzla

Co byste měli umět:
Mít šikovné ruce a technické myšlení
Umět se domluvit s lidmi a řešit nečekané situace s úsměvem
Mít čistý trestní rejstřík (žádné krádeže vánočních koulí!)
Zkušenosti z podobné pozice jsou velké plus

Co vám nabízíme:

Nadstandardní finanční ohodnocení, které vám zpříjemní Vánoce

Flexibilní pracovní dobu (trhy nikdy nespí!)

Možnost být součástí dalších skvělých projektů

Tým plný kreativních a akčních kolegů

Jistotu, že se s námi nikdy nudit nebudete

Prostor pro váš profesní růst

Slevu na dobroty z trhů (abyste nepřibrali moc kil!)

Roční smlouvu s možností prodloužení

Pokud vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí trhového kouzla, pošlete nám své CV na email: jan.dell@taiko.cz.
Těšíme se, až vás poznáme osobně a společně vytvoříme nezapomenutelnou atmosféru pražských trhů!

Přidejte se k Taiko týmu a pomozte nám šířit vánoční a velikonoční radost v Praze!

Hledáme prima parťáky na Vánoční trhy 2024

Nabízíme spolupráci v GASTRO oddělení. Pokud hledáte dlouhodobou spolupráci a neznáte špatnou náladu, tak čtěte dále, protože hledáme právě Vás!  Pojďte s námi společně zajistit a prožít krásnou sváteční atmosféru. Nabízíme přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení a férové jednání.  Nástup možný ihned.

Pokud máte dojem, že jste právě našli ten svůj nový dream job, pošlete nám vaše CV na e-mail: provozni@zlutelazne.cz, rádi si jej projdeme a setkáme se s Vámi přímo u nás.

POZICE: OBSLUHA STÁNKU, KUCHAŘ, GRILAŘ, TRDLAŘ

Požadujeme:

vyučení nebo praxi v oboru

slušné a vstřícné vystupování

samostatnost a spolehlivost

chuť do práce

věk 18 + podmínkou

Nabízíme:

práci na HPP nebo brigádně

pracovní doba 12 hodin, krátký-dlouhý týden, nebo dle dohody

zajímavé finanční ohodnocení

atraktivní pracovní prostředí v centru metropole

příjemný pracovní kolektiv

zázemí stabilní společnost

Na viděnou v Taiko-týmu!

Po zaslání životopisu budou Vaše osobní údaje zpracovávány v souladu s těmito pravidly: GDPR